2x PROFESIONÁLNA BOWLINGOVÁ DRÁHA

V epicentre zábavy a športu v Starej Ľubovni sme vytvorili ideálne podmienky pre skúsených, ale aj menej skúsených hráčov. Pre najmenších máme k dispozícií jednu dráhu s pomocnými mantinelmi (tzv. bumper), vďaka ktorým vždy zhodia bowlingové kolky. Veľké priestory bowlingu taktiež poskytujú ideálne miesto pre firemné večierky, prípadne narodeninové oslavy.

U nás sa zabaví každé dieťa!

Vytvorili sme pre Vás príjemné rodinné prostredie, kde si môžete pri vynikajúcej kávičke, drinku, či inom nápoji oddýchnuť a vaše ratolesti poriadne vyšantiť. Detské interiérové ihrisko v ŠRC spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné normy. Realizovala ho certifikovaná slovenská firma.

Pre Vaše deti máme v ponuke taktiež detský bowling. Ide o pomocné mantinely (tzv. bumper) umiestnené po bokoch dráhy, ktoré zabezpečujú, že Vaše deti vždy zhodia bowlingové kolky.

Detské oslavy

Chcete spraviť oslavu svojho dieťaťa nezabudnuteľnou? S radosťou pre Vaše dieťa pripravíme narodeninovú, či meninovú párty. Kontaktujte nás a my Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.