NAJVÄČŠIE FITNESS CENTRUM V STAROĽUBOVNIANSKOM OKRESE

fitness centrum ŠRC

50+ strojov 50+ párov jednoručiek 1800+ kg kotúčov

ŠRC fitness je vybavené profesionálnymi posilňovacími, ale aj kardio strojmi, veľkým množstvom činiek a ďalším potrebným náradím. Ako jediné fitness centrum v Starej Ľubovni a okolí sa môžeme pýšiť vstavanou funkčnou (tzv. workout) vežou, ktorá slúži na zdravé cvičenie vlastnou váhou.


kardio zóna v ŠRC

NAJVÄČŠIA A NAJMODERNEJŠIA KARDIO ZÓNA

V najväčšom fitness centre v Staroľubovnianskom okrese s rozlohou 700 m² nájdeš aj najväčšiu a najmodernejšiu kardio zónu od renomovanej značky PANATTA:

4x rotoped
5x bežecký pás
2x veslársky trenažér
2x eliptický trenažér
1x pohyblivé schody
1x pohyblivé rebríny
15x spinningový bicykel
10x trampolína

SQUASH. JEDEN Z NAJZDRAVŠÍCH ŠPORTOV SVETA.

squashové ihrisko

Športové a relaxačné centrum disponuje squashovým kurtom, ktorý je ideálny pre skúsených, ale aj menej skúsených hráčov. Kým pri hodinke tenisu spálite len 500 kalórií, pri squashi je ich až 800, aj preto je často označovaný za najzdravší šport sveta.

Tréneri ŠRC fitness

Slide 1

Patrik Řezníček

0918 301 221

Ahoj. Volám sa Patrik Řezníček a som certifikovaný kondičný tréner pre individuálne športy. Fitness sa venujem už viac ako 8 rokov a posledné 3 roky sa venujem klientom ako kondičný tréner. Špecializujem sa najmä na silové a kruhové tréningy. Rád vyhoviem všetkým potrebám klienta a prispôsobím tréning tak, aby to bolo efektívne a aj príjemné.

Slide 2

Sidónia Compľová

0950 881 874

Sidonia Compľová je certifikovaná fitness trénerka 1. kvalifikačného stupňa. Športu sa venuje už niekoľko rokov. Špecializuje sa hlavne na silový tréning, ktorému sa už roky nevenujú len muži. Hlavne silovým tréningom si vieš vybudovať krásnu ženskú postavu a to nabraním svalovej hmoty. Sidonia pristupuje ku klientom individuálne s nadšením a trpezlivosťou.

Slide 1

Natália Rybovičová

0948 225 847

Natália Rybovičová je certifikovaná fitness trénerka 1. kvalifikačného stupňa. Natália je tiež reprezentantkou SR v kategórii bikini fitness. Cvičeniu sa aktívne venuje od 18 rokov. Špecializuje sa na silové tréningy a tréningy s vlastnou váhou tela, ktoré prispôsobuje potrebám klienta. Natália Vám dokáže pomôcť pri naberaní svalovej hmoty, redukcii hmotnosti spevňovaní postavy.

Slide 2

Adriana Stesňaková

0918 225 610

Moje meno je Adriána Stesňáková. Som certifikovaný kondičný tréner 1. stupňa, ktorý si s nadšením rozširuje obzory prostredníctvom kurzov, literatúry a samoštúdia. Od roku 2016 aktívne vediem kondičné kruhové tréningy v interiéri i exteriéri. Vyznačujú sa pozitívnou energiou, rôznorodými cvikmi, rozličnými typmi (TABATA, HIIT, klasický kruhový tréning…) a dobrou partiou.