TRÉNERI ŠRC FITNESS

Patrik Řezníček

Patrik Řezníček

0918 301 221

Ahoj. Volám sa Patrik Řezníček a som certifikovaný kondičný tréner pre individuálne športy. Fitness sa venujem už viac ako 8 rokov a posledné 3 roky sa venujem klientom ako kondičný tréner. Špecializujem sa najmä na silové a kruhové tréningy. Rád vyhoviem všetkým potrebám klienta a prispôsobím tréning tak, aby to bolo efektívne a aj príjemné.

Sidónia Compľová

Sidónia Compľová

0950 881 874

Sidonia Compľová je certifikovaná fitness trénerka 1. kvalifikačného stupňa. Športu sa venuje už niekoľko rokov. Špecializuje sa hlavne na silový tréning, ktorému sa už roky nevenujú len muži. Hlavne silovým tréningom si vieš vybudovať krásnu ženskú postavu a to nabraním svalovej hmoty. Sidonia pristupuje ku klientom individuálne s nadšením a trpezlivosťou.

Natália Rybovičová

Natália Rybovičová

0948 225 847

Natália Rybovičová je certifikovaná fitness trénerka 1. kvalifikačného stupňa. Natália je tiež reprezentantkou SR v kategórii bikini fitness. Cvičeniu sa aktívne venuje od 18 rokov. Špecializuje sa na silové tréningy a tréningy s vlastnou váhou tela, ktoré prispôsobuje potrebám klienta. Natália Vám dokáže pomôcť pri naberaní svalovej hmoty, redukcii hmotnosti spevňovaní postavy.

Adriana Stesňaková

Adriana Stesňaková

0918 225 610

Moje meno je Adriána Stesňáková. Som certifikovaný kondičný tréner 1. stupňa, ktorý si s nadšením rozširuje obzory prostredníctvom kurzov, literatúry a samoštúdia. Od roku 2016 aktívne vediem kondičné kruhové tréningy v interiéri i exteriéri. Vyznačujú sa pozitívnou energiou, rôznorodými cvikmi, rozličnými typmi (TABATA, HIIT, klasický kruhový tréning…) a dobrou partiou.